Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / KABINA PRYSZNICOWA W...
KABINA PRYSZNICOWA W STYLU LOFTOWYM – WYBIERZ NAJLEPSZEGO PRODUCENTA
2018-10-03
Na polskim rynku brakuje firm, które oferują profesjonalne wykonanie kabiny prysznicowej, w stylu loftowym. Tylko nieliczni producenci podejmują się tego zadania. Dlatego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę, w której do wyboru są różne rodzaje kabin: standardowe, walk – in, etc. Nasza firma oferuje rozwiązania, dopasowane do wymagań każdego klienta.
Posiadamy kabiny w stylu minimalistycznym, wyposażone w aluminiowe profile, jak również konstrukcje w bardziej surowym stylu, z elementami, wykonanymi ze stali nierdzewnej. Nasza firma tworzy lofftowe kabiny prysznicowe, które cechuje nie tylko funkcjonalność, ale również atrakcyjny i niezwykle oryginalny design. Dlatego w projekcie kabiny zlikwidowaliśmy wewnętrzne szprosy, które zostały zastąpione estetycznymi mocowaniami punktowymi. Szprosy w naszej konstrukcji, występują wyłącznie na zewnątrz kabiny prysznicowej. Każdą realizację wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, które dopasowujemy do wymiarów i specyfiki danego wnętrza, w stylu loffotwym. Współpracę rozpoczynamy od dokonania pomiarów dostępnej powierzchni oraz przedstawienia próbek szkła i metalu, z których wykonana zostanie konstrukcja kabiny. Podczas realizacji zlecenia pamiętamy o tym, że drzwi do kabiny powinny spełniać dwa podstawowe kryteria. Po pierwsze, mimo obecności metalowych elementów, muszą się one otwierać bez potrzeby użycia dużej siły fizycznej. Po drugie, ich użytkowanie nie może nastręczać żadnych dodatkowych problemów, takich jak hałas czy nieszczelność. Zapewniamy, iż wszystkie, zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę kabiny prysznicowe cechuje długoletnia trwałość konstrukcji. Ponadto, dbamy o idealne dopasowanie aranżacyjne kabiny do całego wystroju mieszkania czy domu w stylu loffotwym. Nasze kabiny prysznicowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Konstrukcje są proste, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Elementy metalowe są odpowiednio zabezpieczone i odporne na działanie wilgoci. Najwyższą wartością jest dla nas zadowolenie naszych klientów.