Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Blog
HOME / BLOG / LOFTOWA SZKLANA KABI...
LOFTOWA SZKLANA KABINA PRYSZNICOWA PROJEKTOWA NA WYMIAR
2018-10-03
Szklana kabina prysznicowa w metalowych ramach jest wyzwaniem dla każdego projektanta, szklarza, czy montera. Jej stworzenie wymaga dużej wiedzy technicznej, umiejętności konstruktorskich oraz przede wszystkim dokładności.
W efekcie każda loftowa kabina prysznicowa powinna być indywidualnie zaprojektowana. W związku z tym pierwszym elementem Państwa współpracy z naszą firmą staje się pobranie dokładnych wymiarów pomieszczenia. Następnie dobierane są materiały, po czym tworzona jest wizualizacja, a czasem nawet miniaturowy model konstrukcji. Dzięki temu nie może być mowy o niedopasowaniu poszczególnych elementów, niedomykających się drzwiach, czy nieszczelności kabiny. Konstrukcja tworzonych przez nas loftowych kabin prysznicowych jest minimalistyczna. Składa się na nie jednolita tafla szkła w dowolnym kształcie oraz metalowe bądź czarne szprosy, których gęstość można dostosować do wymagań klienta. Wszystkie elementy są specjalnie zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Całą konstrukcję dopełniają duże drzwi, które pomimo znacznej wagi- dzięki idealnemu dopasowaniu i wyważeniu są lekkie w zamykaniu, nie opadają i zapewniają szczelność całej konstrukcji.