Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Drzwi, ścianki
HOME / DRZWI, ŚCIANKI
ŚCIANKI I DRZWI W STYLACH LOFT ORAZ INDUSTRIALNYM
Nasza firma oferuje szklane industrialne lub loftowe drzwi oraz ścianki w metalowych ramach. Każda ze ścianek oraz wszystkie rodzaje drzwi są projektowane na indywidualne zamówienie- w oparciu o pobrane uprzednio wymiary. Zastosowanie odpowiednich materiałów w połączeniu z dobraniem odpowiednich proporcji sprawa, że nasze industrialne drzwi, pomimo swojego ciężaru sprawiają niezwykłe wrażenie lekkości. Dzięki kontroli na każdym etapie procesu produkcji- jesteśmy pewni wyjątkowej jakości naszych loftowych oraz industrialnych drzwi i ścianek.
Wszystkie szklano-metalowe drzwi możemy przygotować w dwóch opcjach.
W wersji podstawowej- elementy konstrukcji są precyzyjnie spawane, wyszlifowane oraz polakierowane. Konstrukcje metalową możemy pozostawić w surowym kolorze, pomalować na czarno lub w dowolny kolor RAL. Całość sprawia, że drzwi posiadają uniwersalny styl pasujący do aranżacji typu loft, soft loft oraz industrialnej starej fabryki.
Druga wersja przeznaczona jest dla wnętrz o aranżacji industrialnej. Uzyskujemy w nich bardziej przemysłowy charakter, poprzez zastosowanie celowych niedociągnięć, zgrubień farby lub wystających śrub. Istnieje również możliwość zastosowania specjalnej tafli szkła imitującej tą wyciągniętą wprost ze starej fabryki.
Istotnym wyróżnikiem naszych szklano-metalowych drzwi i ścianek jest to, że szkło jest montowane, a nie klejone. Pozwala to też na bezproblemowy demontaż celem wymiany bądź czyszczenia szyb.
Na życzenie klientów tworzymy również różne rodzaje szklanych industrialnych lub loftowych ścianek. Materiały oraz konstrukcja zależy od sposobu wykorzystania oraz wizji zamawiającego.
DOWIEDŹ SIĘ ILE KOSZTUJE KABINA PRYSZNICOWA W STYLU LOFT.
UMÓW SIE NA POMIAR Zostaw nam kontakt do siebie a my oddzwonimy
CECHY NASZYCH INDUSTRIALNYCH I LOFTOWYCH DRZWI ORAZ ŚCIANEK
1. Przemyślana i doskonale zaplanowana konstrukcja Pierwszym etapem jest pobranie dokładnych wymiarów, dzięki czemu konstrukcja idealnie przylega, nawet do nierównych i niesymetrycznych ścian. Dbamy nie tylko o zewnętrzny wygląd, lecz również o to, by drzwi idealnie pasowały do każdego wnętrza, była wygodna, bezpieczna oraz wytrzymała.
2. Dowolny kształt i wymiar. Każde lolftowe i industrialne drzwi oraz ścianki mogą być przeprojektowane według wizji zamawiającego.
3. System otwierania - zawiasy lub przesuwane drzwi na rolkach.
4. Zastosowanie w konstrukcjach szkła hartowanego - 5/6 mm lub 4, 8, 10, 12 mm.
5. Możliwość wyboru wypełnienia drzwi. Szkło. Lustro weneckie. Metal.