Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Kabiny prysznicowe
HOME / KABINY PRYSZNICOWE
Stairs Image Stairs Image Stairs Image
LUSTRA W STYLACH LOFT LUB INDUSTRIALNYM
W ofercie loftowe.com znajdziesz bogatą ofertę unikatowych luster w stylach loft i industrialnym. Wszystkie lustra wytwarzamy sami, na podstawie projektów autorskich lub wzorów i pomysłów naszych klientów. Oznacza to, że masz szansę na element wyposażenia, który będzie stworzony wyłącznie dla Ciebie i Twojego lokalu.
Nasze loftowe lustra mogą mieć dowolny kształt i wielkość. Do ich produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych i zabezpieczonych przed czynnikami zewnętrznymi materiałów. Ramy w naszych loftowych i industrialnych lustrach mogą być wykonane z:
  • mosiądzu;
  • stali;
  • złota;
  • drewna;
  • innych materiałów sprowadzanych na życzenie klienta.
Priorytetem dla naszej pracy jest jakość i wytrzymałość, dlatego dzięki własnoręcznemu wykonaniu nasze lustra mogą służyć wielu pokoleniom.
UMÓW SIE NA POMIAR Zostaw nam kontakt do siebie a my oddzwonimy
CECHY NASZYCH INDUSTRIALNYCH I LOFTOWYCH LUSTER
1. Dowolny kształt i rozmiar Nasze lustra projektujemy wyłącznie według pomysłów własnych lub wzorów dostarczonych nam przez klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje industrialne lub loftowe lustro będzie unikatem przyciągającym uwagę gości.
2. Możliwość doboru materiałów. W naszych lustrach stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane, najwyżej jakości materiały od sprawdzonych dostawców.