Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Schody
HOME / SCHODY
Stairs Image Stairs Image Stairs Image
SCHODY W STYLACH LOFT I INDUSTRIALNYM
Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie opracowania oraz instalacji loftowych i industrialnych schodów. ta.
Priorytetem dla loftowe.com jest jakość, zarówno na etapie produkcji, jak i montażu. Gwarantujemy idealne dopasowanie do każdego rodzaju pomieszczenia, a do tego stabilność i bezpieczeństwo podczas wieloletniego użytkowania.
Nasza firma może wykonać każdego rodzaju przeszklone, drewniane lub stalowe schody loftowe. Całość jest idealnie szlifowana i pokrywana wysokiej jakości lakierem. Do przygotowania konstrukcji naszych loftowych schodów i balustrad używamy tylko najwyższej jakości stali, szkła i drewna.
UMÓW SIE NA POMIAR Zostaw nam kontakt do siebie a my oddzwonimy
CECHY NASZYCH INDUSTRIALNYCH I LOFTOWYCH SCHODÓW ORAZ BALUSTRAD
1. Przemyślana i doskonale zaplanowana konstrukcja Pierwszym etapem jest pobranie dokładnych wymiarów, dzięki czemu konstrukcja idealnie przylega, nawet do nierównych i niesymetrycznych ścian. Dbamy nie tylko o zewnętrzny wygląd, lecz również o to, by nasze szklano-metalowe schody pasowały do każdego wnętrza, były wygodna, bezpieczne oraz wytrzymałe.
2. Dowolny kształt i wymiar. Zapewniamy możliwość wyboru między schodami i balustradami w stylu loft i industrialnym. W każdym ze stylów mamy gotowych wiele przykładowych modeli, które możemy przeprojektować według Twojego pomysłu.
3. Możliwość wyboru rodzaju schodów i materiałów z jakich zostaną wykonane.
4. Zastosowanie w wypełnieniach szkła hartowanego - 5/6 mm lub 4,8,10, 12 mm.
5. Możliwość wyboru wypełnienia balustrady schodów. Szkło. Lustro weneckie. Metal. Drewno.