Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
O nas
HOME / O NAS
Stairs Image
Jesteśmy grupą specjalistów, którzy zajmują się produkcją elementów dekoracyjnych w stylu loft z metalu oraz szkła. Wszystkie nasze realizacje korespondują z industrialnym charakterem i są niepowtarzalne. Nie znajdziesz ich w żadnym innym sklepie!
My z radością zajmiemy się realizacją Twoich wyobrażeń na temat wymarzonego loftu i stworzymy oryginalne dekoracje, które przykują uwagę wszystkich gości i będą nawiązywać do eleganckich, pofabrycznych przestrzeni.
W naszej gestii znajduje się kompleksowa obsługa wszystkich klientów. W razie potrzeby pomożemy na każdym etapie realizacji zamówienia, począwszy od dokonania pomiarów i wykonania rysunku technicznego, aż do montażu poszczególnych elementów wystroju. Naszą ekipę tworzy wielu najlepszych specjalistów z całego kraju. W loftowe.com pracują: zawodowy szklarz, ekspert od pomiarów, grafik, inżynier, spawacz czy doświadczona ekipa montażowa. Dzięki obecności w naszych szeregach całej gamy specjalistów jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie z należytą starannością.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania i potrzeby każdego z nich mogą się diametralnie różnić. Choć godziny pracy naszego biura są określone, możemy dopasować termin pomiarów lub montażu tak, aby był odpowiedni dla naszego klienta, bo to jego satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem loftowe.com, a nasi eksperci doradzą Ci i pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązania projektowe dla wymarzonego, loftowego wnętrza!