Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. What are cookies? Zrozumiałem!
Meble
HOME / MEBLE
Stairs Image Stairs Image Stairs Image
MEBLE W STYLACH LOFT I INDUSTRIALNYM
Na loftowe.com znajdziesz całą gamę elementów wyposażenia wnętrz w stylach loft i industrialnym: stoły, regały, półki, kwietniki w industrialnym stylu. Poza meblami na stałe goszczącymi w naszej ofercie- każdy może zgłosić do nas swój własny pomysł, który postaramy się zrealizować.
Większość naszych loftowych i industrialnych mebli produkowana jest na zamówienie, przez co klienci mogą przebierać w szerokiej gamie materiałów, z jakich będzie wykonany dany mebel. Naszym istotnym wyróżnikiem jest to, że posiadamy własnych inżynierów, szklarzy oraz monterów, przez co każda zmiana rodzaju i parametrów materiału dokonana przez klienta jest oceniana pod kątem wytrzymałości przez naszych specjalistów.
UMÓW SIE NA POMIAR Zostaw nam kontakt do siebie a my oddzwonimy
CECHY NASZYCH INDUSTRIALNYCH I LOFTOWYCH LUSTER
1. Dowolny kształt i rozmiar Nasze industrialne oraz loftowe stoły i regały projektujemy wyłącznie według pomysłów własnych lub wzorów dostarczonych nam przez klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twój mebel będzie unikatem przyciągającym uwagę gości.
2. Możliwość doboru materiałów W produkcji naszych mebli stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane, najwyżej jakości materiały od sprawdzonych dostawców.
3. Przemyślana i doskonale zaplanowana konstrukcja Dbamy o to, by w sytuacji, gdy klient zażyczy sobie zmianę materiałów z których będą wykonane meble- mieć pewność, że cała konstrukcja będzie stabilna, bezpieczna i wytrzymała.